Zapraszamy na niezwykłe dwudniowe warsztaty z Dawidem Czajkowskim – młodym, projektantem graficznym, plakacistą. Absolwentem Akademii Sztuki w Szczecinie. Organizatorem artystycznym i kulturalnym. Uczestniczył w ponad 70 międzynarodowych wystawach. m.in. w USA, Meksyku, Rosji, Ekwadorze oraz Chinach. Jest on kuratorem i założycielem Galerii Gilotyna, Projektu PRASA (Plan Rozwoju i Aktywizacji Studentów Artystów), Posters Involved, twórcą międzynarodowego konkursu plakatowego “We areSuperHeroes”, współzałożyciel “V-ART” – Galerii Wirtualnej oraz kampanii „Sztuka higieny”, wicedydektorem  Worldwide Graphic Designers.

„UWAGA!” to wykład i zbiór kilku niezwykłych ćwiczeń wprowadzających do projektowania informacji wizualnych, tak by osoba uczestnicząca w warsztatach potrafiła przekazać wiedzę swoim podopiecznym z zakresu projektowania prostych komunikatów graficznych bez użycia komputera i innych skomplikowanych technik. Warsztaty są autorskie, od początku do końca przygotowane przez Dawida Czajkowskiego. Są rozłożone na dwa dni po 6 godzin zajęciowych.

Jeśli chcesz w nich uczestniczyć, musisz uczestniczyć w obu spotkaniach, które odbędą się w Goleniowie w Rampie, w ramach współpracy z Goleniowskim Domem Kultury 3 i 4 lipca.

Organizator nie zapewnia noclegu, zapewnia serwis kawowy.

Serdecznie zapraszamy – zapisy: https://forms.gle/vHwcd2QUR9WoLgG28