10 stycznia odbyło się spotkanie partnerów i operatora programu Bardzo Młoda Kultura 2019-21, województwo zachodniopomorskie. W zawsze przyjaznej Piwnicy zawsze przyjaznego Ośrodka Teatralnego Kana obradowali: Aleksandra Holz, Małgorzata Kurpiewska, Aleksandra Łuczyńska, Karolina Izdebska, Mariola Buczkowska-Słomka, Marta Gosecka, Dariusz Mikuła, Maciej Kowalewski, Maciej Słomka.
Przyjęto plan na rok 2020:

Spotkania informacyjne ruszają w lutym.

W marcu planujemy rozpocząć szkolenia i warsztaty – tym razem 7 warsztatów jednodniowych i 3 dwudniowe spotkania oparte na ramie tematycznej w różnych miejscach naszego województwa. Planujemy 3 szkolenia poświęcone konkursowi na inicjatywy – rozwiejemy na nich wszelkie wątpliwości składających wnioski.
Konkurs na inicjatywy odbędzie się w kwietniu.
Czas realizacji inicjatyw od 1 maja do 20 października. Podsumowanie działań na konferencji w pierwszym tygodniu listopada.
Jednocześnie informujemy, że z rekomendacji Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura w koku 2020 zostanie przeprowadzona diagnoza potrzeb dzieci i młodzieży jako odbiorców projektów lokalnych.

Program Bardzo Młoda Kultura w 2020 roku będzie poszukiwał nowych parterów z województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do współpracy domy kultury, instytucje pozarządowe, stowarzyszenia i pozytywnie zakręconych animatorów i edukatorów kultury.